Osoby uprawiające regularnie sport wiedzą, jak ważne jest wygodne ubranie. Odzież sportowa nie może krępować ruchów, powinna przylegać do ciała i dawać pewność siebie. Nieważne czy biega się po parku, ćwiczy w domu czy na siłowni – strój powinien być wygodny, dopasowany do sylwetki oraz podobać się ćwiczącemu. Zestaw sportowy 4F spełnia wszystkie te wymagania.

Dlaczego właśnie zestaw sportowy 4F?

Wygodna odzież sportowa musi dobrze odprowadzać wilgoć na zewnątrz, dzięki temu ciało jest suche, co zapewnia komfort podczas ćwiczeń w każdych warunkach. Ubrania sportowe mogą być wykonane z elastycznych materiałów, takie rozwiązanie pozwala lepiej dopasować się do ciała sportowca. W zestawie sportowym 4F zastosowano właśnie mieszankę poliestru oraz elastanu w idealnych proporcjach. Takie połączenie zapewnia wysoką jakość odzieży, ogranicza jej uszkodzenia oraz gwarantuje świetną cyrkulację powietrza podczas ćwiczeń. Zestaw sportowy 4F został stworzony z myślą o kobietach, które chcą czuć się komfortowo oraz modnie podczas uprawiania sportu. Kolorystyka stroju sprawia, że wygląda się świetnie, co dobrze wpływa na samopoczucie podczas treningu.

Cechy odzieży sportowej 4F

Odzież sportowa 4F dla kobiet to połączenie dobrego stylu z funkcjonalnością. Materiał bardzo szybko schnie, dlatego nie odczuwa się wilgoci na ciele podczas ćwiczeń. Elastyczne nici oraz materiały dobrze dopasowują się do sylwetki. W zestawie sportowym 4F dla kobiet znajdują się aż 3 różne elementy. Jednym z nich jest stanik, kolejnymi spodnie oraz koszulka. Dzięki temu można ubrać się w zależności od aktualnej pogody. Koszulka jest dobrze dopasowana, ale nie ogranicza w żadnym stopniu ruchów. Sprawdzi się podczas biegania, treningów siłowych lub podczas uprawiania jogi w domowym zaciszu. Stanik świetnie podtrzymuje biust w trakcie dynamicznych ćwiczeń, dlatego warto go ubrać, kiedy planuje się trening biegowy.

Razem czy osobno – odzież sportowa

Zestaw sportowy 4F dla kobiet to odzież przeznaczona do ćwiczeń na zewnątrz oraz w środku. Eliminuje ryzyko podrażnienia skóry i otarcia jej. Ma bardzo modną kolorystykę, a logo producenta zostało zamieszczone w nader subtelny sposób. Odzież została wyposażona w dyskretne elementy odblaskowe, co zapewnia biegaczowi bezpieczeństwo podczas treningu o zmierzchu. Stanik damski ma siateczkowaty panel, który odpowiada za jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Usztywniane miseczki bardzo dobrze podtrzymują biust, dlatego sportowy stanik jest niezastąpiony podczas dynamicznych ćwiczeń.